Kalite Politikamız

İç ve Dış müşterilerimizin memnuniyetini arttırarak, sürekli gelişimi sağlayıp, maliyetleri azaltarak, sektörel bazda lider firma olmak.

Çevre Politikamız

Toplum ve Müşterimizle iletişim içerisinde, organizasyon tanımlı, çevreyle ilgili yasal ve diğer şartlara uygun, çevre sorumluluk bilinciyle, mümkün olan en iyi teknolojileri kullanarak, proseslerimizin çevre etkilerini kontrol altında tutup kirlenmeyi önleyen ve sürekli gelişen sistemimizle, çevre korumayı, ürün kalitesi ve ekonomisi ile eş değer uygulayan firma olmak.

Çalışan Sağlığı ve iş Güvenliği Politikamız

Çalışanlara, işçi sağlığı ve iş güvenliği standartlarına uygun ortamlar hazırlayarak “0” iş kazası hedefi ile istihdam yaratmak.

İnsan Kaynakları Politikamız

Çalışanların Kişisel ve Mesleki gelişimlerini sürekli kılıp, memnuniyetlerini sürekli arttırmak.

Tam Hizmet

Şirketimizi tasarımdan üretime bütün süreçlerde yüksek kaliteli ve hızlı hizmet vermek üzere yapılandırdık. Bu sayede müşterimizin tasarım eskizlerini devralıp ürünün tasarım, geliştirme, prototipini yaparak araca takılacak seviyeye getirme, seri üretime hazırlama, seri üretim ve teslimata kadar tüm tedarik sürecini bünyemizde tam koordinasyonla çözüyoruz.Yatırım ve üretim kararlarını çok hızlı alıyor ve hayata geçirerek proje zamanlarına uyumda müşterimizin beklentilerinin ötesine geçiyoruz.

Sürekli İyileştirme

Ürün tasarımlarını ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve geliştirmek yönünde çalışmalar yürütüyoruz. Amacımız üretim sürecinde ek maliyet oluşturabilecek unsurlardan kaçınarak üretim maliyetlerini düşürmek ve müşterilerimize aynı kalitedeki hizmeti daha uygun fiyata sağlamaktır.

Rekabet

İşçilik maliyeti Avrupa ülkelerine oranla düşük bir ülkede üretim yapıyor olmamıza rağmen maliyet düşürmenin önemli bir rekabetçi özellik olduğu bilinciyle bütün süreçleri mümkün olan en az eleman sayısıyla gerçekleştirerek müşterilerimize avantaj sağlamaktayız..